نمایندگی نصب و تعمیر کرکره برقی و سایبان برقی

نمایندگی تعمیر کرکره برقی با درک اهمیت و حیاتی بودن نوع کاربرد کرکره اتوماتیک، در هرساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمت ب شما عزیزان می باشند.نمایندگی تعمیر کرکره برقی

خدماتی که نمایندگی تعمیر کرکره برقی در زمینه تعویض و تعمیر کرکره اتواتیک در تهران

شرکت نمایندگی تعمیر کرکره برقی با تکیه بر سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه نصب و تعمیر کرکره اتوماتیک، از جمله: نصب کرکره برقی، خدمات تعمیر کرکره برقی، تعویض قطعات کرکره برقی، سرویس دوره ای کرکره برقی و…با اطمینان و تعهد، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

لازم به ذکر است، تمامی امور نصب، تعویض و تعمیرات کرکره اتوماتیک تا حدامکان، درمحل و بدون نیاز به نقل و انتقال کرکره برقی صورت می گیرد. برای اطلاع از شیوه نصب و تعویض کرکره اتوماتیک می توانید مقاله  نصب کرکره برقی را مشاهده نمایید.

تعمیرکاران حرفه ای و متخصص نمایندگی تعمیر کرکره برقی، آماده کمک رسانی به مشتریان عزیزدر هرساعتی از شبانه روز، همچنین در هر نقطه از تهران بزرگ، اعم از غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز و همچنین کرج و شهرستان های اطراف می باشند.

برای حصول اطمینان از سطح کیفی خدمات نمایندگی تعمیر کرکره برقی می توانید از نمونه پروژه های کرکره برقی ما دیدن کنید. همچنین برای دریافت آموزشهای رایگان صفحه اخبار و مقالات را مشاهده نمایید.

گارانتی تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب شرکت نمایندگی تعمیر کرکره برقی، برای انجام کلیه امور در زمینه کرکره برقی از جمله : نصب کرکره برقی، تعمیر کرکره اتوماتیک، سرویس کرکره برقی و … گارانتی و پشتیبانی از خدمات ارائه شده توسط تیم نمایندگی تعمیر کرکره برقی می باشد.

یک شرکت برای ارائه خدمات خود زمانی تضمین می دهد، که اطمینان کافی از تیم متخصص و حرفه ای و همچنین کیفیت محصولی که ارائه می کند داشته باشد.

شرکت نمایندگی تعمیر کرکره برقی با افتخار و اطمینان از نحوه و کیفیت خدمات خود، مشتاقانه آماده کمک رسانی و عرضه خدمات می باشد.

شرکت امن آوران با سابقه درخشان و همچنین رضایت اکثریت مشتریان در زمینه خدمات کرکره های برقی، درب های اتوماتیک، جک درب، دزدگیر – آیفون تصویری و دوربین های مداربسته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.

یکی ار این خدمات تعمیرات کرکره های برقی است. کرکره های برقی در حال حاضر بیشترین مشتری را به خود اختصاص داده است.این امر به دلیل این است که کرکره های برقی مزایای بسیاری دارد که در مقالات گذشته درباره آن توضیح داده ایم.

اما خراب شدن کرکره برقی امری است که نمیتوان نادیه گرفت. خرابی کرکره های برقی موارد مختلفی دارد. گاها پیش امده مشکلاتی از قبیل: خرابی تیغه ها، باز یا بسته نشدن کرکره، موتور کرکره برقی، برق اضطراری کرکره برقی، خارج شدن تیغه ها از ریل و مشکلاتی دیگر که متفاوت است.

اما شرکت امن آوران علاوه بر نصب کرکره های برقی تعمیر کرکره برقی را انجام می‌دهید.

به این نکته توجه کنید در صورتی که کرکره برقی با مشکل مواجه شد اما هنوز کار میکرد هرچه زودتر باید آن را تعمیر کنید چون در صورتیکه دری تعمیر را انجام دهید هزینه های بیشتری دربرمیگیرد.

تعمیر موتور کرکره برقی

از رایج ترین مشکلاتی در کرکره برقی ایجاد میشود خرابی موتور کرکره برقی است.

موتور کرکره برقی از مهمترین اجزا کرکره است. این قطعه یا دستگاه فرایند اصلی بالا و یا پایین بردن کرکره را انجام میدهد. این باز یا بسته شدن یا در واقع بالا/پایین رفتن کرکره توسط ریموت و ریسیور انجام میشود.

تعمیر موتور کرکره برقی با توجه به نوع توبلار یا ساید بودن آن متفاوت است و شما میتوانید جهت تعمیر موتور کرکره برقی با کارشناسان امن آوران تماس بگیرید.

تعمیر رسیور کرکره برقی

ریسیور یا همان برد کرکره برقی قطعه است که تمامی فرمان ها را به موتور کرکره برقی ارسال میکند. تمامی کرکره های برقی این قطعه را دارا هستند و قطعه بسیار مهمی است.

هنگامی که برای باز یا بسته شدن کرکره با استفاده از ریموت فرکانسی برای ریسیور ارسال میشود و بعداز تجزیه و تحلیل فرامین به موتور ارسال میشود و کرکره باز یا بسته میشود.

گاها پیش می آید که این قطعه با مشکل مواجه میشود و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. در صورتی که این اتفاق افتاد میتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و درخواست تعمیر و عیب یابی دهید.

تعمیر کرکره برقی مغازه

استفاده مغازه ها از کرکره برقی بسیار زیاد شده است. با توجه به افزایش روز افزون استفاده مغازه ها از کرکره های برقی نیاز به سرویس و همچنین رخابی آنها هم رو به افزایش است. اما علت خرابی کرکره مغازه ها چیست؟ همانطور که میدانید بر خلاف ساختمان های مسکونی، کرکره های برقی مغازه ها در فضایی است که گرما، سرما، نور خورشید، و عوامل محیطی زیادی رو آن تاثیر میگذارد.

به همین علت بهتر است مشتریانی که برای فروشگاه ها یا مغازه های خود از کرکره برقی استفاده میکنند سرویس آن را مرتب انجام دهند تا مشکلات جدی بوجود نیاید. یکی از مشکلاتی که در کرکره های برقی خرابی تیغه های کرکره برقی است. در صورتی کرکره برقی شما مشتریان محترم نیاز به تعمیر داشت شرکت امن آوران بصورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی در تمامی نقاط تهران است.

 تعمیر تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی ورق های آلومینیومی به هم پیوسته است که در کنار یکدیگر شکل یکپارچه را تشکیل میدهد. تیغه های کرکره برقی انواع مختلفی دارد. از دلایلی که ممکن است تیغه های کرکره دچار مشکل شود خارج شدن تیغه ها از ریل است.

این خرابی گاهی ممکن است بدلیل تغییرات اب و هوایی است. یکی دیگر از دلایل خرابی تیغه ها به این علت است که زمانی که کرکره برقی را نصب میکنند اندازه ها را بدرستی نمیگیرند و باعث میشود به مرور زمان تیغه ها دچار مشکل شوند.

همچنین در صورتی که از تیغه های معمولی استفاده شود امکان اینکه تیغه ها زودتر دچار مشکل شود بیشتر است.
شما مشتریان گرامی دقت کنید زمانی که سفارش نصب کرکره برقی میدهید حتما تیغه های خود تیغه خوب و با کیفیت فارش دهید.

شرکت امن آوران از بهرین شرکت های نصب و تعمیر کرکره برقی در تهران است و میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شکستن کرکره برقی هم از دلایل تعمیر کرکره برقی است. اما سوال این است که چرا شکستن کرکره برقی اتفاق می افتد؟

شکستن کرکره برقی دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل شکستن کرکره برقی این است که فشاری بیش از توان تیغه ها وارد میشود و منجر به شکستن کرکره برقی میشود.

اما از دیگر دلایل شکستن کرکره برقی این است که فاصله کنار ریل ها را در نظر نمیگیرند منجر میشود که کرکره برقی شکسته شود. در صورتی که کرکره برقی شما منجر به شکستن شد میتوانید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

تعمیر کرکره برقی فورینمایندگی کرکره برقی

 باز شدن خود به خود کرکره برقی

برای شما هم گاهی پیش امده است که کرکره برقی به طور خودکار باز میشود. این مورد هم از خرابی های کرکره برقی است که بسیار حائز اهمیت است. از عمده دلایلی که باعث میشود کرکره برقی بصورت خودکار باز شود این است که ایرادی در موتور آن پیش امده و باید توسط کارشناس فنی موتور بررسی و در صورت نیاز به تعمیر موتور کرکره باز شود.

یکی دیگر از دلایل باز شدن خودکار کرکره برقی این است که مشکلی در میکروسیئیچ آن بوجود امده است و بهتر ات قبل از هر کاری توسط یک کارشناس فنی کرکره برقی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز آن را تعمیر کنند. اما رایج ترین مشکل مشکل در برد کرکره برقی است که امکان دارد به دلیل خرابی در برد کرکره برقی است که برد کرکره برقی از قطعات مهم کرکره است و با توجه به مهم بودن این قطعه باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای عیب یابی آن انجام شود در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیر برد توسط یک تعمیرکار ‌کرکره برقی انجام شود.

خراب شدن چشمی کرکره برقی

از ساده ترین ایرادات کرکره برقی ایراد در چشمی آن است که خود مشتری میتواند آن را بررسی کند. چشمی کرکره برقی از مهم ترین اجزا نصب کرکره است. چون وجود چشمی کرکره برقی از بیار از مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. اما گاهی پیش می اید کثیف بودن چشمی باعث میشود تا چشمی کار نکند که مشتری میتواند با استفاده از یک دستمال مرطوب چشمی را تمیز کند. اما اگر با تمیز کردن چشمی باز هم مشکل داشت بهتر است چشمی را دستکاری نکنیم و از یک کارشناس فنی کمک بگیریم. همچنینمیتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

تعمیر ریموت کرکره برقی

از رایج ترین ایرادات کرکره برقی تمام شدن باطری ریموت ات که منجر میشود که فرکانس برای برد ارسال نشود. بهترین کار این است که هنگامی که ریموت کار نکرد ابتدا باطری ها را تعویض کنیم و سپس تست کنیم. در صورتی که ایراد وجود داشت ممکن است ایراد در برد باشدو بهترین کار این است که ابتدا فرستنده ای که روی دیوار نصب میشود را بصورتدستی تست کنیم. گاهی مشکل از فرستنده است.

هزینه تعمیر کرکره برقی مغازه

هزینه های تعمیر کرکره برقی بصورت دقیق مشخص نیست چون تا کارشناس فنی شرکت کرکره برقی را عیب یابی نکند مشخص نمیشود. گاهی اوقات نیاز به تعمیر میشود و گاهی اوقات نیاز به تعویض به همین دلیل هزینه تعمیر کرکره برقی متغیر است. برای درخواست تعمیر کرکره برقی میتوانید با کارشناسان فنی امن آوران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

تعمیر کرکره برقی پارکینگ و سایبان برقی حیاط برای استفاده شخصی، مکان های تجاری و صنعتی که امنیت در اولویت قرار دارد، استفاده می شود. کرکره ها معمولا از جنس فولاد و آلومینیوم ساخته شدند. این وسایل علاوه بر افزایش امنیت، باعث ایجاد سهولت در استفاده می شود. کرکره برقی در شرایط قطعی برق، امکان باز و بسته شدن به صورت دستی را دارند.

تنوع بالایی که در طراحی و تولید انواع کرکره و سایبان های برقی وجود دارد؛ که مجموعه ها، مجتمع ها، هتل ها و غیره، بر اساس نیاز خود، از آن ها استفاده می کنند. پیشنهاد می کنیم اگر با انواع و کاربرد سایبان ها و کرکره های برقی آشنا نیستید، در پایان این نوشته با ما همراه باشید.

سایبان برقی حیاط یا پاسیو چیست؟

  در مورد سایبان برقی پاسیو باید گفت که معمولا از این محصول برای فضای باز استفاده می شود، احتمالا انواع سایبان های حیاط را در گذشته دیده باشید، تفاوت آن ها با این مدل در کارکرد آن است که به صورت برقی و بدون نیاز به کنترل با دست کار می کند. علاوه بر اینکه از یک فضای بدون استفاده، فضایی شخصی، زیبا و جذاب می سازد، قابلیت افزایش امنیت و آرامش را در مکان های مختلف پشتیبانی می کند.

نمایندگی تعمیر کرکره برقی اولین تولید کننده سایبان های برقی حیاط، مغازه، فروشگاه، روف گاردن و غیره، این محصولات را در سبک ها، اندازه ها و متریال های مختلفی تولید می کند و به صاحبان خانه این امکان را می دهند تا فضای باز خود را مطابق با سلیقه و سطح نیاز خود طراحی کنند.

سایبان های برقی حیاط از پارچه، فلز یا مواد دیگر ساخته می شوند؛ همچنین آنها می توانند به گونه ای طراحی شوند که بر اساس شرایط آب و هوایی یا علاقه صاحب خانه باشد. پارچه هایی که در تولید این وسیله مورد استفاده قرار می گیرد، انواع گوناگونی دارند؛ این پارچه ها باید در برابر باد و باران و هوای سرد و گرم کاملا مقاوم باشند.نمایندگی تعمیر سایبان برقی

سایبان برقی پاسیو یا حیاط چطور کار می کند؟

سیستم موتوری سایبان برقی پاسیو به گونه ای است که از طریق یک سوئیچ یا کنترل از راه دور باز و بسته می شوند. این مدل می توانند موقعیت و سطح سایه سایبان ها را آسان کنند. برخی از مدل های حرفه ای می توانند در طراحی و ساخت خانه های هوشمند کمک کننده باشند

. شما میتوانید این سایبان ها را از طریق تلفن هوشمند یا دیگر دستگاه ها کنترل کنند. پیشنهاد میکنیم پیش از اینکه اقدام به خرید سایبان های برقی کنید، با متخصصان و کارشناسان فنی نصب نمایندگی تعمیر کرکره برقی در انتخاب اندازه، سبک و ویژگی های مناسب در فضای بیرونی مشاوره و کمک دریافت کنید.

انواع مختلفی از سایبان برقی پاسیو در بازار موجود است که هر کدام ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. در اینجا به برخی از رایج ترین انواع سایبان برقی حیاط یا پاسیو اشاره می کنیم:

سایبان های تاشو پاسیو

سایبان های تاشو، محبوب ترین نوع سایبان های برقی حیاط هستند. این وسیله دارای یک سیستم موتوری است و به افراد این اجازه می دهد تا در صورت نیاز به راحتی آن را باز یا جمع کنند. سایبان های حیاط جمع شونده در اندازه ها و سبک های مختلف تولید می شوند و می توان از آنها برای ایجاد یک فضای شخصی آرام استفاده کرد. هنگام بارندگی یا وزش باد شدید و گرد و غبار، سایبان را باز کنید تا از کثیف شدن مکان مورد نظر خود جلوگیری کند.

سایبان های پاسیو مستقل

این نوع از سایبان ها به ساختمان یا دیوار متصل نمی شوند و بر روی تکیه گاه خود قرار می گیرند. ساختارهای ثابت میله ای قابلیت نصب و راه اندازی سایبان های پاسیو مستقل را دارند. این میله ها سنگین و از آهن ساخته شدند تا از حرکت یا افتادن سایبان جلوگیری کند. برخی از خریداران برای سنگین تر شدن این سایبان ها از تکه های بتنی استفاده می کنند.

برای ایجاد سایه و سرپناه برای قسمت های نشیمن در فضای باز، عرشه استخر و غیره، از این دسته محصولات استفاده کرد.

سایبان آلاچیق

ای نوع از سایبان ها برای نصب در بالای آلاچیق یا سایر سازه های بیرونی طراحی شده اند. آنها می توانند سایه و سرپناهی در فضاهای بزرگ ایجاد کنند.

سایبان های بازویی

سایبان های بازویی به گونه ای طراحی شده اند که به صورت عمودی در کنار یک ساختمان یا سازه نصب شوند و دارای بازوهایی هستند که برای ایجاد سایه و سرپناه پایین می آیند. آنها معمولاً در پنجره ها، بالکن ها و سایر مکان هایی که ممکن است سایبان حیاط جمع شونده کاربردی نباشد، استفاده می‌شوند.

کرکره برقی پارکینگ چیست؟

کرکره برقی پارکینگ نوعی کرکره غلتکی است که به طور خاص برای استفاده در پارکینگ ها و سایر مکان های تجاری یا صنعتی که امنیت در اولویت قرار دارد، طراحی شده است. این کرکره‌ها معمولاً از مواد بادوام مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شوند و برای سهولت در استفاده و راحتی به صورت برقی و با ریموت کنترل کار می کنند.

کرکره های دستی

این کرکره ها به گونه ای طراحی شده اند که به صورت برقی کار می کنند اما امکان باز و بسته شدن به صورت دستی برای افراد فراهم می کنند. در این صورت، در مواقع قطعی برق به راحتی می توانید کرکره ها را باز و بسته کنید.

کرکره های سوراخ دار

این کرکره ها دارای سوراخ های کوچک هستند و امکان تهویه و نفوذ نور را فراهم می کند. این نوع از کرکره ها، سطح بالایی از امنیت را فراهم می کنند.

کرکره های توری

این کرکره ها دارای الگوی مشبک مانند میله ها یا لت ها هستند که سطح بالایی از امنیت را فراهم می کنند و در عین حال امکان دید و تهویه را فراهم می کنند.

کرکره های جامد

این کرکره ها از مواد جامد و مات مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته شدند و بالاترین سطح امنیت و حریم خصوصی را فراهم می کنند.

کرکره های عایق

این کرکره ها با عایق اضافه برای کمک به تنظیم دما و کاهش هزینه های انرژی در پارکینگ ها و سایر مکان های تجاری یا صنعتی طراحی شده اند.

انواع کرکره برقی پارکینگ

هنگام انتخاب کرکره برقی پارکینگ، مهم است که نیازهای امنیتی و عملیاتی خاص خود و همچنین اندازه و طرح گاراژ پارکینگ یا سایر امکانات را در نظر بگیرید. مشاوره با یک فروشنده و نصاب معتبر می تواند به شما در انتخاب کرکره برقی پارکینگ کمک کند.

فرآیند نصب کرکره برقی شامل چند مرحله اصلی است که به توجه به نوع کرکره، مکان نصب، و مشخصات فنی ممکن است تغییر کند. اما به طور کلی، مراحل اصلی نصب کرکره برقی عبارتند از:

ابتدا نیازهای شما برای کرکره برقی بررسی می‌شود. این شامل اندازه، نوع مواد، و ویژگی‌های امنیتی و کنترلی است.

مکان نصب نیز بررسی می‌شود تا مشکلاتی مانند محدودیت‌های فضایی یا موارد خاص دیگر شناسایی شود.

تهیه مواد و تجهیزات:مواد و تجهیزات مورد نیاز برای نصب کرکره برقی آرتا در تهیه می‌شوند. این شامل کرکره‌ها، موتورها، سیم‌کشی، کنترل‌ها و دستگاه‌های امنیتی ممکن است.

نصب فیزیکی:کرکره‌ها به محل نصب منتقل می‌شوند و فیزیکی نصب می‌شوند. این شامل نصب محل نصب کرکره بر روی پنجره یا در، نصب موتور بر روی کرکره، و سیم‌کشی برق و کنترل‌هاست.

راه‌اندازی و تنظیم:بعد از نصب فیزیکی، کرکره و موتور به دقت تنظیم می‌شوند. این شامل تنظیم موتور به منظور حرکت صحیح کرکره، برنامه‌ریزی کنترل‌ها (اگر همراه با کنترل از راه دور هستند) و اجرای آزمایش‌های عملیاتی می‌شود.

اتصال به برق و شبکه:کرکره برقی به منبع تغذیه برق متصل می‌شود. اگر کرکره دارای ویژگی‌های اتوماسیون و کنترل از راه دور است، به شبکه اتصال داده می‌شود.

آزمایش و ارزیابی:پس از نصب و تنظیم، کرکره برقی آزمایش می‌شود تا اطمینان حاصل شود که به درستی عمل می‌کند و تمام ویژگی‌ها و امکانات به درستی کار می‌کنند.

آموزش مشتری:در نهایت، مشتری به نحوه استفاده از کرکره برقی و کنترل آن آموزش داده می‌شود.

خدمات پس از نصب:خدمات پس از نصب نیز مهم هستند. این شامل تعمیر و نگهداری دوره‌ای و پاسخگویی به مشکلات فنی ممکن در آینده است.

توجه داشته باشید که نصب کرکره برقی صنعتی ممکن است نیاز به تخصص و تجربه داشته باشد. بنابراین، بهتر است این کار را به تامین‌کنندگان ماهر و تایید شده انجام دهید تا از عملکرد بهینه و ایمنی کرکره برقی خود اطمینان حاصل کنید.

مدت زمان تقریبی نصب کرکره های برقی چقدر است؟

مدت زمان تقریبی برای نصب کرکره‌های برقی متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

تعداد و اندازه کرکره‌ها: تعداد کرکره‌ها و اندازه آنها تأثیر زیادی بر مدت زمان نصب دارند. نصب کرکره‌های بیشتر و بزرگتر معمولاً زمان بیشتری را می‌طلبد.

نوع کرکره: نوع کرکره نیز مهم است. برخی از کرکره‌ها ممکن است پیچیده‌تر برای نصب باشند، به عنوان مثال کرکره‌های رول آپ معمولاً ساده‌تر از کرکره‌های لاملیسه (زبرا) هستند.

مشخصات فنی: ویژگی‌های امنیتی و کنترلی مانند نصب و خدمات کرکره برقی سیستم‌های اتوماسیون و کنترل از راه دور ممکن است زمان بیشتری برای تنظیم و نصب داشته باشند.

شرایط محیطی: شرایط محیطی محل نصب نیز تأثیر دارد. برای مثال، در شرایط آب و هوایی نامساعد، نصب ممکن است به تأخیر بیفتد.

تهیه مواد و آماده‌سازی: تهیه مواد و آماده‌سازی محل نصب نیز زمان می‌برد.

تخصص تیم نصب: تجربه و تخصص تیم نصب نیز مهم است. تیم ماهرتر ممکن است کار را به سرعت‌تر انجام دهد.

مقررات محلی و مجوزها: مقررات محلی و مجوزهای مورد نیاز برای نصب کرکره‌ها نیز ممکن است به مدت زمان نصب افزوده شوند.

به طور کلی، نصب کرکره‌های برقی مسکونی ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بینجاشد. برای پروژه‌های صنعتی، ممکن است مدت زمان بیشتری نیاز باشد و تا چند هفته یا حتی ماه‌ها طول بکشد. برای دقیق‌ترین تخمین مدت زمان نصب، با تیم نصب یا تامین‌کننده مشورت کنید و به آنها اطلاعات دقیق‌تری در مورد پروژه خود بدهید.

مدت زمان نصب مدل های مختلف کرکره برقی متفاوت است؟

بله، مدت زمان نصب مدل‌های مختلف کرکره برقی ممکن است متفاوت باشد. این متغیرها عبارتند از:

نوع کرکره: مدل‌های مختلف کرکره برقی می‌توانند نوع‌های متفاوتی داشته باشند. برخی از نمونه‌ها شامل کرکره‌های لاملیسه (زبرا)، کرکره‌های رول آپ، کرکره‌های آلومینیومی و غیره هستند. هر کدام از این نوع‌ها ممکن است فرآیند نصب مخصوص به خود را داشته باشند.

اندازه کرکره: ابعاد کرکره برقی نیز تأثیر زیادی بر مدت زمان نصب دارد. کرکره‌های بزرگتر و بلندتر ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای نصب داشته باشند.

مشخصات فنی: اگر کرکره دارای ویژگی‌های امنیتی، کنترل arta-door.com از راه دور یا سیستم‌های اتوماسیون پیچیده‌تری باشد، فرآیند نصب ممکن است طولانی‌تر باشد تا تنظیمات و تست‌های مورد نیاز انجام شود.

محل نصب: محل نصب کرکره نیز تأثیر دارد. آیا کرکره در داخل یا خارج از ساختمان نصب می‌شود؟ آیا نیاز به تغییرات ساختمانی برای نصب دارید؟

تخصص تیم نصب: تجربه و تخصص تیم نصب نیز تأثیر دارد. تیم ماهرتر ممکن است کار را به سرعت‌تر انجام دهد.

مقررات محلی و مجوزها: مقررات محلی و مجوزهای مورد نیاز برای نصب کرکره نیز ممکن است به مدت زمان نصب افزوده شوند.

به طور کلی، مدت زمان نصب می‌تواند از چند ساعت تا چند روز برای کرکره‌های مسکونی معمولی و از چند روز تا چند هفته یا حتی ماه‌ها برای کرکره‌های صنعتی و بزرگتر متغیر باشد. برای دقیق‌ترین تخمین مدت زمان نصب، با تیم نصب یا تامین‌کننده مشورت کنید و به اطلاعات دقیق‌تری در مورد مدل و مشخصات کرکره برقی خود بپردازید.

هزینه تقریبی نصب کرکره های برقی چه میزان است؟

هزینه تقریبی برای نصب کرکره‌های برقی متغیر است و بستگی به چندین عامل دارد، از جمله:

تعداد و اندازه کرکره‌ها: تعداد کرکره‌ها و اندازه آنها تأثیر مستقیمی بر هزینه دارند. نصب کرکره‌های بیشتر و بزرگتر معمولاً هزینه بیشتری را به دنبال دارد.

نوع کرکره: نوع کرکره نیز مهم است. برخی از نمونه‌ها شامل کرکره‌های لاملیسه (زبرا)، کرکره‌های رول آپ، کرکره‌های آلومینیومی و غیره هستند. هر کدام از این نوع‌ها هزینه‌های نصب متفاوتی دارند.

مشخصات فنی: ویژگی‌های فنی کرکره‌ها مثل سیستم‌های امنیتی، کنترل‌ها و امکانات اتوماسیون ممکن است هزینه را افزایش دهند.

مکان نصب: مکان نصب نیز تأثیر دارد. نصب کرکره‌ها در داخل یا خارج از ساختمان، نیاز به تغییرات ساختمانی، و شرایط محیطی محل نصب همه تأثیر دارند.

مقررات محلی و مجوزها: مقررات محلی و مجوزهای مورد نیاز برای نصب کرکره نیز ممکن است هزینه را افزایش دهند.

به طور کلی، هزینه نصب کرکره‌های برقی مسکونی می‌تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار یا بیشتر متغیر باشد. برای پروژه‌های صنعتی، هزینه‌ها ممکن است بسیار بیشتر باشد.

بهترین راه برای دریافت تخمین دقیق هزینه نصب، مشورت با تامین‌کنندگان محلی یا کارشناسان نصب است. آنها می‌توانند بر اساس نیازها و شرایط خاص شما یک پیشنهاد قیمت دقیق ارائه دهند. همچنین، در نظر داشته باشید که هزینه‌های دیگری مانند نگهداری و تعمیرات ماهیانه نیز ممکن است متغیر باشند.

برای تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران با کجا تماس می گیرید؟

اگر شما هم از آن دسته مشتریانی هستید که از کرکره برقی استفاده کی کنید، حتما با مشکلات تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران مواجه بوده اید. تعمیر کرکره اتوماتیک بسیار حساس است. بنابرین به دلیل حساسیت و پیچیدگی در طراحی و ساخت کرکره های برقی و اتوماتیک، در صورت بروز مشکل و خرابی کرکره اتوماتیک، نباید سریع دست بکار شد و برای تعمیر آن اقدام کرد.

البته در بسیاری از موارد، درصورت جزئی بودن مشکل می توانیم خودمان مشکل را حل کنیم. ناگفته نماند که همین کار را باید با مشاوره متخصین و نصاب کرکره برقی انجام داد. با توجه به آنچه گفته شد قبل از هرگونه اقدامی در جهت تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران، با فرد متخصص و باتجربه در این زمینه مشورت کنید.

دقت داشته باشید، درصورت بروز مشکل، عدم جدی شمردن و اقدام به موقع در جهت تعمیر کرکره اتوماتیک، می تواند خسارات زیادی را بدنبال داشته باشد. و این خسارات هزینه تعمیرات کرکره اتوماتیک در تهران را بالا خواهدببرد.

قبل از اینکه به مسئله تعمیر کرکره برقی در تهران بپردازیم بهترین است برای اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه نمایید.

تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران

مشتریانی که شرکت نمایندگی تعمیر کرکره برقی کار راه اندازی و نصب کرکره اتوماتیک آن ها را بر عهده داشته است هیج وقت نگران تعمیر کرکره اتوماتیک خود نخواهند بود. عدم کارکردن درست کرکره برقی یا همان کرکره اتوماتیک، عموما به علت بروز مشکل در یکی از قطعات زیر می باشد. شما می توانید با مطالعه مقاله مشکلات رایج کرکره برقی تنها با تشخیص درست محل خرابی، و تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر، کار تعمیر کرکره اتوماتیک خود را انجام دهید.

قطعاتی که می بایست بررسی و تست گردد:

 1. موتور کرکره اتوماتیک
 2. تیغه کرکره اتوماتیک
 3. رسیور و فتوسل
 4. شفت

چه زمان می توانیم خودمان تعمیر کرکره اتوماتیک را انجام دهیم؟

گاهی اوقات بروز بعضی مشکلات جزیی، باعث عدم عملکرد صحیح کرکره اتوماتیک می شود. رفع این مشکلات کار پیچیده ای نیست و از عهده خود شما برمی آید. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. تمام شدن باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک
 2. خرابی سنسور چشمی درب کرکره اتوماتیک
 3. وجود مشکل در فرستنده کرکره
 4. مسدود شدن مسیر کرکره اتوماتیک
 5. شکستگی فنر کرکره اتوماتیک
 6. عدم تنظیم حدمجاز پایین آمدن کرکره اتوماتیک
 7. قفل درب کرکره برقی بصورت دستی
 8. قطع برق و پریدن فیوز کرکره اتوماتیک

فراموش نکنید که شما یک تعمیرکار کرکره اتوماتیک نیستید و بهتر است برای حفظ سرمایه و سلامتی خود، کار تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران را به گروه نصب و راه اندازی کرکره برقی بسپارید.

در بعضی موارد مشتریان از کرکره های قدیمی استفاده می کنند. باید توجه داشته باشید هزینه تعمیر مدام کرکره های قدیمی و زمانی که صرف آن می شود بسیار بالاتر از نصب یک کرکره اتوماتیک جدید خواهد بود.  به همین دلیل می بایست کرکره قدیمی با کرکره های اتوماتیک جدید تعویض گردد. اما چه وقت؟

چه زمان کرکره برقی قدیمی را با کرکره اتوماتیک تعویض کنیم؟

دلایل زیادی ما را به فکر ارتقا کرکره قدیمی، و تعویض آن با کرکره اتوماتیک می اندازد.

همان طور که می دانید، کرکره های قدیمی از نظر ایمنی و مقاومت، از سطح استاندارد و قابل اطمینانی برخوردار نیستند. این در صورتی است که کرکره های اتوماتیک بسیار ایمن طراحی و ساخته شده اند و سطح مقاومت بالایی برخوردارند.

همینطور کندی و سختی در حرکت کرکره های قدیمی، باز و بسته کردن درب کرکره بصورت دستی و سرصدای بیش از حد و همچنین عدم زیبایی در طراحی ظاهری از دیگر عوامل ترقیب کننده برای نصب کرکره اتوماتیک می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مزایا و معایب کرکره اتوماتیک را مشاده فرمایید. همچنین می توانید مقاله مزایای کرکره برقی پارکینگی نسبت به درب معمولی را مطالعه نمایید.
 
با توجه به نوع و امکانات کرکره اتوماتیک، و اینکه در چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت کرکره برقی متغیر است.

قیمت نهایی کرکره اتوماتیک تحت تاثیر ویژگی هایی مثل نوع و عرض تیغه ها، موتور کرکره برقی، ریموت کنترل کرکره برقی، چشمی کرکره برقی، یراق آلات و …می باشد.

لازم به ذکر است، تمامی قطعات سخت افزاری کرکره برقی، که توسط تیم نمایندگی تعمیر کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد بدون واسطه بوده و با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیران قرار می گیرد.

جمع بندی

ما در این نوشته سعی داشتیم شما را با کاربرد و انواع سایبان برقی حیاط و کرکره برقی پارکینگ راهنمایی کنیم. پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید و انتخاب هر یک از آنها را داشتید، به وب سایت نمایندگی تعمیر کرکره برقی http://www.shutterdoor.ir مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر کرکره برقی یکی از قدیمی ترین، بهترین و معتبرترین تولید کننده های انواع کرکره برقی و سایبان برقی است که در فرایند خرید، نصب و تعمیر، می تواند شما را یاری کند.