تعمیر کرکره برقی جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت جاده مخصوص

تعمیر کرکره برقی جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت جاده مخصوص با30 در صد تخفیف مشاوره رایگان,09104809090-آقای قیاسوند,شبانه روزی کارگران مجرب,تعمیر کرکره برقی محدوده جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت محدوده جاده مخصوص, تعمیر کرکره برقی منطقه جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت منطقه جاده مخصوص,تعمیر کرکره برقی,تعمیر شیشه سکوریت,تعمیر کرکره برقی و جک پارکینگ شرکت,تعمیر کرکره برقی و جک پارکینگ ادارات,تعمیر کرکره برقی و جک پارکینگ شرکت در جاده مخصوص,تعمیر کرکره برقی و جک پارکینگ ادارات در جاده مخصوص,تعمیر کرکره برقی و جک پارکینگ با نرخ اتحادیه,تعمیر راهبند در جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت در جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت منزل,تعمیر راهبند منزل,تعمیر درب ریموت پارکینگ و تعمیر موتور کرکره برقی و خدمات کرکره برقی,تعمیر شیشه سکوریت منزل در جاده مخصوص,

تعمیرات کرکره برقی باید به نحوی انجام شود که نیازی به تعمیرات مجدد پس از مدت کوتاهی وجود نداشته باشد.استفاده از لوازم یدکی اورجینال و با کیفیت و همچنین تعمیر اصولی همگی در تعمیرات کرکره برقی تاثیر گذار هستند.از جمله شرکت هایی که در زمینه تعمیرات کرکره برقی در تهران از سالها پیش فعالیت خود را آغاز نموده است شرکت بازرگانی امیر میباشد که کلیه پرسنل این مجموعه از افراد با تجربه هستند و همچنین بمنظور ارتقا کیفیت تنها از لوازم یدکی اورجینال در روند تعمیر استفاده میشود.تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی خواه نا خواه باید بعد از گذشت مدتی انجام شود زیرا قطعات بسیار زیادی بخصوص در قسمت موتور آن قرار دارند که هر یک ممکن است پس از مدتی خراب و از کار افتاده شوند.البته درست است که کرکره برقی نسبت به نحوه کاکرد نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد اما در هر صورت پس از مدتی نیاز به تعمیر پیدا میکند.تعمیر کرکره برقی کاری کاملا تخصصی است و یک فرد معمولی به هیچ وجه نمیتواند کار عیب یابی و تعمیر را انجام دهد.همچنین برندهای زیادی از کرکره برقی وجود دارند که تکنولوژی ساخت هر یک از این کرکره ها بخصوص قسمت موتور آنها متفاوت است و از روش های تعمیری متفاوتی نیز برخوردار هستند.در تعمیر انواع کرکره برقی بخش های زیادی مورد عیب یابی و سپس تعمیر قرار میگیرند که از جمله این بخش ها میتوان به موتور،تیغه،شفت کرکره،ریل،مویی،کپس،اندی کپ،رسیور،صفحه پلیت و UPS اشاره نمود.

1-نصب انواع درب اتوماتیک برای انواع ساختمان ها از مجتمع های مسکونی گرفته تا مجتمع های اداری و تجاری و بیمارستان ها و بسیاری دیگر از انواع ساختمان همواره در کنار آن ها بوده و سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است.از دیگر خدمات این مجموعه می توان ارائه خدمات مشاوره رایگان به صورت حضور در محل و یا تلفنی نیز اشاره نمود.

کرکره برقی در بسیاری از مکان ها مانند سر در مغازه ها،درب پارکینگ مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار گیرد.امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد،در نتیجه زمانی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

ما چه خدمات کرکره برقی در جاده مخصوص را انجام می دهیم؟

 1. تولید انواع درب اتوماتیک
 2. شیشه سکوریت
 3. جک پارکینگی
 4. تعمیر درب اتوماتیک،
 5. تعمیر کرکره برقی،
 6. تعمیر جک پارکینگ
 7. ساخت و نصب کرکره برقی

را به مشتریان گرامی ارائه می دهد

تعمیر جک پارکینگ و تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک،ریل ماردونی،ریل تلسکوپی،سنسورهای رگلاژ جک،مگنت ها،میکروسوئیچ ها،بلبورینگ های موتور،دنده و گیربکس،IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور،ترمینالها و تغذیه چشمی ها و … بنا بر نوع عیب و اشکال آن باز شده و کاملا بررسی شوند و در صورت وجود عیب،آن را برطرف نمایید.همچنین قطعات پس از تعمیرات و سرویس کاری،توسط کارشناسان الوُدر در محل مشتری نصب میگردد و در جلوی مشتری کاملا تست میگردد و برگه های مربوط به ضمانت نیز به مشتری داده میشود.

انواع خدمات تعمیرات جک ریلی پارکینگ

 1. تعمیرات موتور جک پارکینگ و ریلی و هیدرولیکی
 2. تعمیر مشکل کوباندن درب در انتهای بسته شدن درب
 3. تعمیرات سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورها
 4. تعمیر مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک
 5. تعمیرات مشکلات ایستادن جک در بین راه
 6. تعمیر مشکل خلاص نشدن جک پارکینگی و خلاص کن جک هیدرولیک
 7. تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده
 8. تعمیرات گیربکس جک پارکینگی و ریلی
 9. تعمیر ماردون و چرخ دنده های وابسته به آن
 10. تعمیرات بخش میکروسئیچ و سنسورهای درب اتوماتیک و درب ریلی
 11. تعمیرات درب هیدرولیکی پارکینگی و ریلی
 12. تعویض اورینگ درب هیدولیک و تعویض روغن هیدرولیک
 13. تعمیر مشکل بورد فرمان مرکزی جک الکترمکانیک و هیدرولیک
 14. تمیرات مشکل عمل نکردم چشمی های جک
 15. حل مشکل برنامه ریزی انواع جک های پارکینگی و ریلی و هیدرولیک
 16. حل مشکل ست کردن ریموت و عملکرد چند حالته ریموت روی انواع جک پارکینگی
 17. سرویس کاری و روزغن کاری تخصصی انواع درب پارکینگی و هیدرولیک و ریلی
 18. سیم کشی مجدد و تعویض سیم کشی انواع درب اتوماتیک

تعمیر راهبند انواع گوناگونی دارد از جمله :

 1. تعمیر راهبند ستونی
 2. تعمیر راهبند میله ای
 3. تعمیر راهبند صفحه ای
 4. تعمیر راهبند برقی
 5. تعمیر راهبند پارکینگتعمیر جک پارکینگ و تعمیر راهبند

تعمیر درب اتوماتیک و تعمیرات درب شیشه ای اتوماتیک در جاده مخصوص

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای نوعی از درب های اتوماتیک که چندین سال است رواج پیدا کرده است.درب اتوماتیک شیشه ای جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید،لازم به ذکر است که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای جزء خدمات اصلی مجموعه ما میباشد.

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود.موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود.در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است.استفاده از کرکره برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود.نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

کرکره برقی از جنس آلومینیوم ساخته شده است و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی مختلف توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است.با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید.به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.

اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابل برنامه نویسی و تنظیمات خاص می باشد.شما می توانید اهرم و لوازم الکترونیکی را به گونه ای تنظیم نمایید که در یک زمان خاص باز و بسته شوند.به علاوه می توانید تنظیمات انجام شده را از راه دور کنترل نمایید.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی تیغه کرکره برقی محفظه کرکره برقی رول کرکره برقی ریل کرکره برقی ریموت کرکره برقی کنترل پنل کرکره برقی

جه چیزی را در خرید درب اتوماتیک باید مد نظر داشته باشید؟

دلایل محبوبت کرکره برقی عبارتند از :

 1. دارای استحکام و خواص ضد زنگ
 2. کاهش آلودگی صوتی
 3. قابلیت استفاده به طور دستی
 4. کاربری آسان
 5. فضای کمی را اشغال می کند
 6. به قفل الکترومکانیکی مجهز است
 7. قابل استفاده در ابعاد مختلف
 8. دارای قابلیت شستشو
 9. زیبایی و تنوع
 10. تعمیر آسان
 11. بدون نیاز به قفل آویز
 12. دارای امنیت بالا و ضد سرقت
 13. دارای رنگ های متنوع و بشاش
 14. قابل استفاده در هر نوع آب و هوا و اقلیمی
 15. استفاده از نیروی الکتریکی به جای نیروی انسانی
 16. نسبت به مدل های قدیمی دارای طول عمر بیشتری می باشد
 17. فقط با فشار دادن شاسی ریموت کنترل باز و بسته می شود

تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ،در آینده ای نه چندان دور به عضو جدایی ناپذیری از درب های پارکینگ تبدیل خواهد شد.زیرا نصب این جک ها،کار باز و بسته کردن درب ها را بسیار سهولت می بخشد و کمک بزرگی به بشر خواهد کرد.این محصول مانند هر محصول دیگری نیاز به نگهداری و سرویس دارد.در اینجا قصد داریم نحوه سرویس جک درب پارکینگ را آموزش دهیم.

سرویس کردن جک درب پارکینگ

گاهی جک پارکینگ با مشکلاتی روبرو می شوند.نصب ناصحیح جک ها بر روی درب،تراز نبودن آنها،برخورد ضرباتی به جک درب و یا عوامل این چنین،سبب بروز مشکلاتی می شود.مواردی مانند: باز و بسته نشدن درب،کار نکردن کلی،داغ کردن جک ها،ایجاد صدای بلند،مشکل در برد،مشکل در ریموت و

چگونه می توان نوع مشکل جک درب را پیدا کرد؟

قطعاً فهمیدن این موضوع که مشکل جک از کجاست،کار افراد غیرمتخصص نیست.اما با چک کردن بعضی از بخش ها،می توان بر ایرادات سیستم پی برد.به طور مثال،

 1. اگر موتور جک صدای بلند ایجاد کند،یا پیچ بدنه محکم نیست،یا روتور به درستی در جایگاه خود قرار نگرفته است،یا بلبرینگ ها خشک شده اند.
 2. اگر موتور داغ می کند،شاید ایراد از استاتور باشد.
 3. اگر موتور کار نمی کند،شاید سیم های داخلی آن قطع شده است و کار تشخیص موارد ذکر شده و سایر مشکل ها،تنها از عهده ی متخصصین این امر،بر می آید.

خرابی جک ها بر اثر برخورد ضربه

یکی از رایج ترین نوع خرابی که در جک ها ایجاد می شود و نیاز به سرویس دارد،خرابی جک بر اثر برخورد ضربه و یا ماشین به درب و جک است.در این اختلال،گاهی موتور کار می کنند ولی پیشتون عمل نمی کند و یا جک یک لنگه از در کار می کند و یک لنگه کار نمی کند،که باید به سرویس موتور و تعمیر جک پارکینگی پرداخت تا عملکرد جک در درست شود.شرکت در مرکز فروش جک پارکینگی در زمینه تولید،فروش،نصب و تعمیر کرکره برقی،درب اتوماتیک،شیششه سکوریت و جک پارکینگی با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.
سرویس جک درب پارکینگ،بخش الکترونیکی

گاهی نیز مشکلات جک در بخش الکترونیک آن پدیدار می شود.به عنوان مثال،ارتباط بین درب با ریموت،برقرار نمی شود و یا درب باز می شود ولی بسته نمی شود.بعضی اوقات نیز قسمت چشمی خراب می شود و باید چشم جدید را نصب کرد.در مشکلات بخش الکترونیکی،باید چک کنید که ایراد ایجاد شده مربوط به قطعی جریان برق ساختمانی نباشد و اگر برق مشکل نداشت،اقدام به سرویس جک درب پارکینگ کنید.

1.خرابی ریموت

گاهی باز و بسته نشدن درب و عمل نکردن آن،مربوط به ریموت کنترل است.در این مورد باید اول چراغ قرمز چک شود؛ اگر چراغ کمرنگ تر از حالت همیشگی باشد و یا روشن نشود،علتی برای خرابی ریموت است.البته شاید باتری آن تمام شده باشد،که باید حتما آن را قبل از تعمیر کلی چک کنید.

2.گاهی جک ها نیاز به روغن کاری دارند!

در اکثر مواقع،صدای بلند،درست باز نشدن و یا دیربازشدن و عوامل این چنینی،به علت خشک شدن و یا نشستن گرد و غبار و روی جک هاست؛ که به راحتی می توان با روغن کاری و تمیز کردن آنها این ایرادات را رفع نمود.

3.نور آفتاب و خرابی چشمی ها

چشم ها با توجه به محل نصب شان،در برابر نور آفتاب و برخورد با اشعه های ماورای بنفش قرار دارند.به همین دلیل اگر همیشه در معرض آفتاب باشند،احتمال دارد که از عمر مفیدشان کاسته شده و زود خراب شوند.برای رفع این مشکل،می توان یک سایبان کوچک برای چشمی تهیه کرد.

نتیجه گیری

بهتر است که اگر جک درب پارکینگ شما نیز به درستی عمل می کند،هر چند مدت یکبار سرویس کلی شود تا اگر قطعه ایی ضعیف شده بود،عیب یابی گردیده و از خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

تعمیرات و نصب و رگلاژ شیشه سکوریت

تعمیرات و نصب و رگلاژ شیشه سکوریت یکی از مواردی بسیار مهمی است که باید توسط یک فرد متخصص نصاب یا تعمیرکار شیشه سکوریت انجام شود.چرا انجام هر کدام از موارد رگلاژ و تعمیرات شیشه سکوریت یا نصب شیشه سکوریت نیازمند تخصص و حرفه می باشد.

شاید از خود بپرسید شیشه سکوریت چیست و چگونه ساخته می شود.و قیمت شیشه سکوریت چگونه محاسبه می شود یا نصب شیشه سکوریت به چه صورت است؟ همچنین خیلی از افراد نمی دانند که در برخی مواقع با تعمیر شیشه سکوریت می توان از شکستگی آن پیشگری کرد.با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

شیشه سکوریت چیست

شیشه ایمنی نوعی شیشه سکوریت است که با کمک حرارت یا مواد شیمیایی برای تقویت شیشه تولید می شود.این فرآیند گاهی اوقات \"خاموش\" نامیده می شود.شیشه سکوریت شده می تواند تا چهار برابر قوی تر از شیشه آنیل شده معمولی با همان اندازه و ضخامت باشد.

شیشه سکوریت چگونه ساخته می شود؟

شیشه ایمنی را می توان به عنوان نوعی شیشه تعریف کرد که از طریق فرآیند هایی ساخته می شود که احتمال شکستن آن را کاهش می دهد.هنگامی که شیشه ایمنی شکسته می شود،به گونه ای طراحی شده است که احتمال آسیب رساندن به افرادی که به طور تصادفی با آن برخورد می کنند یا مجبور به تمیز کردن آن هستند،کمتر باشد.
مزایای شیشه سکوریت نسبت به شیشه های معمولی:

استحکام کششی بیشتر (بدون شکستن راحت تر خم می شود)
مقاوم در برابر باد
در صورت شکستن شیشه سکوریت به جای قطعات تیز به مکعب های گرد تبدیل می شود.
شیشه ایمنی معمولاً در پنجره های بزرگ،آسمان خراش ها،شیشه های اتومبیل،صفحه نمایش مانیتور (روی رایانه یا تلفن) و لوازم خانگی استفاده می شود.

کاربرد شیشه سکوریت

همانطور که گفتیم،شرایطی وجود دارد که ممکن است ترجیح داده شود شیشه سکوریت یا شیشه نشکن را انتخاب کنید.بطور کلی:

اگر به دنبال شیشه ایمن داخلی هستید،شیشه سکوریت را انتخاب کنید.شیشه سکوریت یک کاربرد شیشه ای عالی برای خانه شما است.از جمله کاربرد ها می توان به شیشه برای در های دوش و وان اشاره کرد.تمیز کردن آن آسان است و اغلب ارزان تر از محلول های چند لایه است.

شیشه سکوریت را می توان برای کاربرد های خودکار استفاده کرد از جمله:

 1. شیشه سکوریت بالکن
 2. سقف های شیشه ای
 3. کف ساختمان ها
 4. درب ورودی مغازه
 5. در ب ورودی فروشگاه

ویژگی های شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت می تواند رنگی باشد.

یه محافظ مناسب در برابر گرما،سرما،و از ضخامت مناسبی برخوردار است

شیشه سکوریت می تواند به عنوان یک عایق صدا مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از بزرگترین مزایای شیشه سکوریت این است که در صورت شکستن شیشه شکسته به جای اینکه روی زمین بیفتد به پلاستیک می چسبد.

قیمت شیشه سکوریت در جاده مخصوص

قیمت شیشه سکوریت از موارد بسیار مهم و مورد توجه قبل از نصب می باشد.امروزه از شیشه سکوریت در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود شما می توانید انواع شیشه سکوریت ها را در قسمت هایی مانند بالکن ها،سقف ها،درب ورودی لابی،بیمارستان ها و...مشاهده کنید.اما اگر برای خرید شیشه سکوریت اقدام کنید می توانید انواع شیشه سکوریت های رنگی،شیشه سکوریت دودی،ساده،طرح دار در اندازه و ضخامت های مختلف را انتخاب نمایید.

۱قیمت شیشه سکوریت با توجه به نوع آن و ضخامت آن و...متفاوت است به عنوان مثال هزینه اجرای طرح و سند بلاست بر روی شیشه با قیمت شیشه سکوریت معمولی متفاوت است.همچنین در صورتی که شیشه سکوریت رنگی بخواهید قیمت آن نسبت به قیمت شیشه سکوریت معمولی بیشتر خواهد بود.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شیشه سکوریت،قیمت شیشه سکوریت مغازه،قیمت شیشه سکوریت دست دوم و اطلاعات از قیمت روز شیشه سکوریت با ما در تماس باشید.

می توانید قیمت انواع شیشه سکوریت را دریافت نمایید:

 1. بست شیشه سکوریت
 2. قیمت شیشه ده میل
 3. قیمت شیشه میرال مغازه
 4. قیمت شیشه نشکن
 5. قیمت لولا شیشه سکوریت
 6. قیمت شیشه سکوریت طرح دار
 7. قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت
 8. قیمت درب شیشه ای سکوریت لولایی
 9. قیمت درب سکوریت مغازه
 10. قیمت شیشه سندبلاست
 11. قیمت شیشه میرال دست دوم
 12. قیمت دستگیره شیشه سکوریت
 13. قیمت شیشه سکوریت برای بالکن
 14. قیمت شیشه نشکن لمینت
 15. قیمت فریم شیشه سکوریت
 16. قیمت آرام بند شیشه سکوریت
 17. قیمت پروفیل شیشه سکوریت
 18. قیمت نوار شیشه سکوریت
 19. قیمت شیشه نشکن برای سقف
 20. قیمت شیشه سکوریت دودی
 21. قیمت ضربه گیر شیشه سکوریت
 22. قیمت شیشه سکوریت مات
 23. قیمت شیشه دوجداره سکوریت
 24. قیمت متری شیشه سکوریت
 25. قیمت درب شیشه ای دودبند
 26. قیمت شیشه سکوریت ساتینا

تعمیر درب شیشه ای یکی از مشکلاتی است که در حین نصب یا بعد از نصب شیشه سکوریت ایجاد می شود تعمیرات استوپ و تعمیر درب شیشه ای سکوریت توسط تیم حرفه ای قابل تعمیر است.

با توجه به تأثیری که شیشه سکوریت بر زیبایی و ایمنی سازه ها می گذارد،نگهداری و تعمیرات شیشه میرال در صورت آسیب بسیار ضروری تلقی می شود.شکستگی یا آسیب لولا می تواند شامل آسیب به شیشه سکوریت باشد.از این جهت تعمیر استوپ شیشه سکوریتی یا تعمیر لولای شیشه سکوریت از موارد بسیار مهم بوده که باید هرچه زودتر انجام شود چرا که لوازم جانبی مورد استفاده در نصب شیشه سکوریت ممکن است آسیب ببیند.اگر شیشه شکسته است،باید شیشه سکوریت را تعویض کنید.

ما تعمیرات انواع شیشه سکوریت و تعویض قطعات را انجام می دهیم

 1. تعمیر درب شیشه ای
 2. تعمیر درب شیشه ای سکوریت
 3. تعمیر قفل شیشه سکوریت
 4. تعمیر استپ درب سکوریت

رگلاژ شیشه سکوریت در جاده مخصوص

۱رگلاژ درب شیشه سکوریت از موارد مهم دیگری می باشد که باید مورد توجه قرار گیرید.هنگام نصب شیشه سکوریت،شیشه و لوازم جانبی مونتاژ می شود.قطعات متعدد به کار رفته در نصب شیشه سکوریت به خصوص درب های شیشه ای بررسی هر از چندگاهی تمامی قطعات و اتصالات آن ها را ضروری خواهد کرد.

مهارت و تجربه در تنظیم شیشه سکوریت و رگلاژ درب شیشه ای بسیار حائز اهمیت است و این کار از عهده هیچکس بر نمی آید.لوازم جانبی شیشه سکوریت مانند لولا های شیشه سکوریت،قفل شیشه،رویه شیشه،دستگیره،ریل،قاب،لولا شیشه سکوریت و بست شیشه سکوریت توسط کارشناسان متخصص نصب و تست می شود.تنظیم شیشه های سکوریت ممکن است بسته به محل نصب آن ها متفاوت باشد.اکثر شیشه های ایمنی که به صورت درب نصب می شوند دارای مشکل باز و بسته شدن هستند که باید رگلاژ شوند و یا با روغن کاری یا تعویض قسمت معیوب به راحتی قابل تنظیم است.

استفاده از شیشه سکوریت در قسمت های مختلف ساختمان به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.هنگام نصب شیشه ساختمانی باید به موارد مختلفی توجه کنید تا بهترین نتیجه را از نصب خود بگیرید.برخی از این عوامل عبارتند از: قبل از نصب شیشه سکوریت،باید از ابعاد و اندازه های شیشه
و نوع نصب شیشه سکوریت ریلی یا نصب شیشه سکوریت ثابت اطمینان حاصل کنید،زیرا پس از تولید شیشه سکوریت،برش به این نوع شیشه امکان پذیر نیست.هنگام نصب شیشه سکوریت باید از برخورد به گوشه های شیشه خودداری کنید زیرا شیشه سکوریت از این نقاط بسیار آسیب پذیر است.

با توجه به بزرگ بودن شیشه سکوریت مورد استفاده برای مغازه ها و ساختمان ها،برای حمل این شیشه ها تا محل نصب باید از ماشین آلات مخصوص حمل شیشه استفاده شود که در آن موارد ایمنی رعایت شده باشد.برای نصب شیشه سکوریت به دلیل حساسیت بالای آن در اندازه گیری و نصب لوازم جانبی باید این پروژه ها را به نصاب شیشه میرال یا سکوریت سپرد.شما عزیزان می توانید جهت ثبت سفارش نصب شیشه سکوریت و یا اطلاع از قیمت نصب شیشه سکوریت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

انجام خدمات نصب انواع شیشه سکوریت شامل:

 1. نصب دستگیره شیشه سکوریت
 2. نصب شیشه سکوریت راه پله
 3. نصب شیشه سکوریت نشکن
 4. نصب شیشه میرال
 5. نصب لولا درب شیشه ای
 6. نصب شیشه دودبند راه پله
 7. نصب فریم آلومینیومی شیشه سکوریت
 8. نصب شیشه میرال برای بالکن
 9. نصب شیشه مغازه
 10. نصب شیشه سکوریت کشویی
 11. نصب درب سکوریت مغازه
 12. نصب سکوریت حمام
 13. نصب شیشه سکوریت طرح دار
 14. نصب فریم شیشه سکوریت
 15. نصب استوپ شیشه سکوریت
 16. نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب شیشه سکوریت مغازه در جاده مخصوص

ویترین یکی از عوامل تأثیرگذار در جلب توجه مشتری است.تا جایی که در صورت عدم استفاده از شیشه مناسب ظاهر بدی به فروشگاه شما می دهد.به همین دلیل از شیشه سکوریت به دلیل زیبایی و مقاومت بالا در ویترین و مغازه ها استفاده می شود.اگرچه این شیشه از استحکام بالایی برخوردار است اما در صورت بروز مشکل و همچنین رعایت نکردن توصیه های ایمنی امکان شکستن آن وجود دارد.بنابراین در انتخاب شیشه با کیفیت،اندازه گیری صحیح،استفاده از فریم مناسب و...باید توجه کافی شود.ضمناً هنگام نصب شیشه میرال نباید با گوشه ها و لبه ها برخورد داشته باشد لذا نصب آن باید توسط نصاب شیشه سکوریت انجام شود.می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر شیشه سکوریت در جاده مخصوص مغازه با مشاوران ما تماس بگیرید.

:Published Date:6/25/2024 8:25:43 AM
تلفن تماس فوری تعمیر کرکره برقی جاده مخصوص,تعمیر شیشه سکوریت جاده مخصوص